стенды для предприятий и учебных заведений

Поступления

Кто сейчас на сайте?

Сейчас 85 гостей онлайн
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Стенды для школыСтенды для детского садаСтенды для вузовСтенды для предприятий

Индивидуальный подход к оформлению музеев!

STEND-OSVITA предоставляет услуги по оформлению школьных, исторических музеев, краеведческих уголков, музеев предприятий, художественных и театральных музеев . Мы можем Вам предложить проект оформления музея оптимальный по дизайну, срокам, цене и качеству.

Подробнее...

Презентуємо візитні карточки для навчальних закладів!

Презентаційні комплекти стендів у фойє

Напевне, кожен навчальний заклад має чим або ким пишатися. Будь то представники адміністрація закладу, викладачі, учні, досягнення у спорті, у навчанні, у позашкільній діяльності, або патріотичні відомості про героїв. Усе це і більше можна представити на огляд гостям закладу завдяки презентаційним стендам від компанії stend-osvita.

В рубриці «Презентаційні стенди» можна купити комплекти презентаційних стендів з відповідними назвами, а саме: «Наша гордість», «Історія закладу», «Наші медалісти», «Наші вчителі», «Досягнення факультету», «Дошка пошани», «Герої сьогодення», "Наші досягнення" і т.д. Наші вироби без сумніву прикрасять фойє, коридори, спортивні та актові зали. В нашому магазині Ви можете купити яскравий презентаційний комплект (існуючий на сайті), або замовити розробку особистого варіанту з надрукованою інформацією, фото, емблемою.

Подробнее...

Информационные стенды

Современный мир диктует свои условия подачи информации для широких кругов населения. Умение выделить основную идею, сконструировать легко обновляемые информационные площадки и создать условия для их общедоступности отличает профессионалов на рынке подобной продукции.

Подробнее...

Оформляем кабинет английского языка с нами!

Кабинет английского языка как и любой другой в школе должен настроить учеников на изучение предмета. А ведь не для всех детей английский язык дается легко! Поэтому подойти к вопросу оформления кабинета необходимо очень щепетильно.

Подробнее...

Банери для шкіл

Школи — не лише середовище навчання та виховання дітей. Важливим елементом їх діяльності є організація в межах закладу позашкільного дозвілля та святкових урочистостей, пов’язаних з державними та шкільними святами. Незмінним атрибутом подібних заходів є сучасні, якісні банери для шкіл.

Подробнее...

Український куточок в дитячому садку

Формування національної свідомості починається з дитячих років. Тому дуже важливо ще змалечку доносити до дитини важливість національної ідеї та єдності, любові до рідної Батьківщини.

Подробнее...

Стенди з охорони праці

Стенди з охорони праці стануть в пригоді для будь-якого державного закладу та підприємства де є наймані працівники. Ці стенди мають бути змістовними та інформувати працівників певного закладу з питань організації роботи та охорони праці.

Подробнее...

Магнітні стенди для навчального процесу

Магнітні стенди з металевою основою та антивандальним покриттям

Подробнее...

Предоставляем Вам наш ассортимент табличек!

Пластиковые кабинетные табличкиномерки на кабинеты, фасадные вывескитаблички с названием улицытаблички и наклейки по безопасностибаннератаблички с режимом работыуказатели – являются неотъемлемым атрибутом  любой коммерческой или государственной организации. Именно поэтому, мы представляем наш ассортимент таких изделий и  предлагаем услуги по комплексному оформлению кабинетов, фасадов, интерьеров зданий.

Подробнее...

Оформление школьной столовой!

Школьная столовая - одно из любимых мест в школе для множества ребят. Но насколь вкусной ни была бы местная кухня, меры безопасности всегда необходимы. Красочные и понятные детям стенды для школьной столовой в доступной и дружелюбной форме расскажут детям о правилах поведения в столовой, введут их в курс меню и дадут любую другую необходимую информацию на ваше усмотрение.

Подробнее...

Учнівське самоврядування та шкільні організації

Учнівське самоврядування в як універсальна форма активності учнів вже давно є однією зі складових життя учнівського колективу, яка сприяє творчій самореалізації школярів.

Завдання та головна мета цієї організації потребують якісного інформаційного супроводження. Тому як ніде тут стануть у пригоді наші стенди з учнівського самоврядування та для шкільних організацій.

Подробнее...

Профсоюзные стенды от stend-osvita!

Красиво оформленный профсоюзный стенд должен быть в каждой организации, именно поэтому, важно заказать его оформление в компании, имеющей богатый опыт в выполнении подобных заказов. Наша компания готова предложить Вам различные варианты оформления профсоюзных стендов, Вы также можете заказать стенд по собственному эскизу.