стенды для предприятий и учебных заведений

Поступления

Кто сейчас на сайте?

Сейчас 65 гостей онлайн
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Стенды для школыСтенды для детского садаСтенды для вузовСтенды для предприятий

Класні куточки

Оформлення класного кабінету є невід’ємною частиною роботи педагога. Кожен вчитель прагне надати своєму куточку індивідуальність, підкреслити в ньому свій творчий потенціал і талант дизайнера.

Реалізувати свій задум можливо лише творчо – зробивши класний куточок своїми руками.

Як зробити класний куточок своїми руками?

Процес виготовлення стенду включає кілька послідовних етапів:

  • вибір тематики;
  • вибір необхідних розділів, визначення їх загальної кількості;
  • створення зразка майбутнього стенду на папері;
  • вибір матеріалів для виготовлення стенда;
  • роботи з виготовлення куточка;
  • установка або монтаж стенда;
  • наповнення класного куточка інформацією.

Для початку необхідно приступити до створення зразка майбутнього стенду на папері. Потрібно намалювати за допомогою кольорових олівців, фломастерів або фарб, як буде виглядати класний куточок. Оформлення своїми руками дає можливість підключити до цього процесу дітей. Спільна творчість тільки зблизить учнів, допоможе розкрити їхні творчі задатки і буде сприяти розвитку естетичного смаку та уяви.

Класний куточок у школі, своїми руками оформлений

При наповненні класного куточка інформацією необхідно враховувати усі вимоги, що пред’являються до інформації такого роду, а також вікові особливості та інтереси дітей.

Потрібно також пам’ятати, що повідомлення на стендах підлягають обов’язковому систематичному оновленню. Для реалізації цієї вимоги можна підключити учнів, розподіливши обов’язки і закріпивши за ними свою ділянку стенду.

Обов’язки щодо оновлення навчальної інформації, розкладу занять, а також даних для батьків цілком і повністю покладаються на вчителя.

Стенд може містити не тільки малюнки і тексти, але й тематичні фотографії, що зробить досить оригінальним виготовлений класний куточок у школі своїми руками. Фото на стенд можуть пропонувати і самі учні, що значно підвищить коефіцієнт їх участі в загальній роботі.

Своєчасне і якісне оновлення, грамотна подача тексту допомагають підтримувати інтерес учнів і батьків до життя класу, а також значно спрощує роботу вчителя, роблячи її більш ефективною та плідною.

Дотримання всіх зазначених вимог є гарантією успішного і якісного виконання роботи. Виготовлений класний куточок своїми руками принесе радість і задоволення. Не потрібно боятися творити і фантазувати, адже саме від здібностей і таланту вчителя залежить успіх розпочатої справи.

 

 

Купити стенд для школи

Школа – це другий дім для учня чи вчителя. Так приємно почуватися вдома в затишку, комфорті та безпеці. Класи школи теж гарно було б зробити привітними й цікавими. Річ не тільки в оснащені зручними меблями та сучасною технікою, а і в естетичному їх вигляді. Приємні спогади та бажання вчитися гарантовано, якщо атмосфера класу приємна оку й спонукає до отримання знань.

Стенди, спеціально розроблені для шкільних класів, допоможуть у вирішенні даного питання. Підкреслити особливості предмета або приміщення, підібрати гармонічний малюнок та колір та, навіть, приховати деякі дефекти попереднього ремонту. Це безумовно корисно, однак це лише невеличка особливість таких стендів. Головна їх мета поширення наочної інформації. Це загальновідомі факти історії, математичні формули, фізичні закони, правила поведінки, мапи місцевості та інша різноманітна інформація наукової, популістської, розважальної тематики.

Школа це центр отримання знань. Розміщення в її кабінетах інформаційних стендів – це можливість для учня швидше вивчити таблицю множення, класи тварин, розташування морів, дати світових подій.  Стенд інформує про розклад, надає фото з суспільних заходів, складає перелік та групує. А якщо таких стендів декілька? Інформація може приносити користь і прогрес треба лише зробити її доступною.