стенды для предприятий и учебных заведений

Поступления

Кто сейчас на сайте?

Сейчас 55 гостей онлайн
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Стенды для школыСтенды для детского садаСтенды для вузовСтенды для предприятий

«НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» - ЦЕ ДОВГОТЕРМІНОВА РЕФОРМА, ЯКА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Місія  «Нової української школи»  – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти    і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем  і батьками.

Сучасний світ складний. Дитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватися ними! Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці. Саме тому держава на даному етапі впроваджує нові освітні впровадження з наскрізним використанням інформаційно-комунікаційних технологій для здобуття освіти на усіх її рівнях з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів.  Ми ж, в свою чергу, підтримуємо такі прагнення і пропонуємо новинку – комплект стендів  «Нова українська школа» з основними постулатами освітнього реформування, без сумніву стане  прикрасою вашого навчального закладу.

 

Аби купити, замовити комплект стендів  «Нова українська школа», натисніть кнопку «Купить» й оформіть замовлення або зателефонуйте нам на будь-який з номерів (057) 781-42-20, 068-994-98-39, 095-755-36-05, 093-414-90-10.

Деталі реформи «Нова Українська школа»  Ви можете переглянути  в посібнику https://www.kmu.gov.ua/storage/app/media/reforms/ukrainska-shkola-compressed.pdf