стенды для предприятий и учебных заведений

Стенди для НУШ

 

Сучасна українська школа пропонує цілковито новий підхід до навчання. Школа НУШ дає школярам не тільки знання, але й вчить їх правильно застосовувати у житті, навчає дітей вільно висловлювати свої думки, мислити критично, бути відповідальними. У такій школі панує взаємоповага, взаєморозуміння та співпраця.

«Освіта – це наш пропуск в майбутнє , адже завтрашній день належить тим , хто приготувався  до нього сьогодні». - Малкольм Ікс

Сучасному навчальному закладу потрібні і сучасні стенди для школи. В нашому каталозі Stend.osvita ви знайдете багато цікавих прикладів вже виповнених замовлень. Стенди для НУШ яскраві та креативні, вони подобаються дітям та їх цікаво читати. Такі банери можуть бути різними - це і правила класу, розклад занять, сучасна азбука, дошки настрою, шкільне дерево, кубик Блума, уроки ввічливості та багато іншого.

Ви можете замовити повний комплект стендів для кабінету НУШ і змінювати інформацію у кишеньках.За вашим бажанням, наші дизайнери розроблять для вас эксклюзивный вариант стенду. Ми працюємо по всій території України. Звертайтесь до нас, і ми готові надати вам будь-яку підтримку: творчу, організаційну та торгівельну (якщо ви вирішили стати нашим представником).