стенды для предприятий и учебных заведений

Образовательный блог

«НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» - ЦЕ ДОВГОТЕРМІНОВА РЕФОРМА, ЯКА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Місія  «Нової української школи»  – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти    і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем  і батьками.

Сучасний світ складний. Дитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватися ними! Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці. Саме тому держава на даному етапі впроваджує нові освітні впровадження з наскрізним використанням інформаційно-комунікаційних технологій для здобуття освіти на усіх її рівнях з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів.  Ми ж, в свою чергу, підтримуємо такі прагнення і пропонуємо новинку – комплект стендів  «Нова українська школа» з основними постулатами освітнього реформування, без сумніву стане  прикрасою вашого навчального закладу.

Аби купити, замовити комплект стендів  «Нова українська школа», натисніть кнопку «Купить» й оформіть замовлення або зателефонуйте нам на будь-який з номерів (057) 781-42-20, 068-994-98-39, 095-755-36-05, 093-414-90-10.

Деталі реформи «Нова Українська школа»  Ви можете переглянути  в посібнику https://www.kmu.gov.ua/storage/app/media/reforms/ukrainska-shkola-compressed.pdf