стенды для предприятий и учебных заведений

Информация: Ваш браузер не принимает cookies. Если Вы хотите положить товары в Вашу тележку и купить их, то Вам необходимо включить cookies.

Стенди для початкової школиСтенди з безпеки для початкових класів

Здоров’я дитини

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Куточки чергового, стенди для чергування

Календарі природи та погоди

Куточки для батьків

Комплекти стендів для початкової школи . Оформлення класу стендами

Стенди для привітання, привітальні стенди

Права дитини, стенди з правами дитини

Навчальні стенди для початкової школи

Ростоміри та наліпки на шафи

Стенди для презентації дитячих робіт: малюнків, підробок

Стенди ігрові

Куточки ГПД

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Однією з основних концептуальних засад реформування в рамках Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища. Відтепер у навчальному просторі початкової школи мають бути обладнані тематичні зони. Так класна кімната повинна одночасно виступати: ігровою зоною, центром пізнавальної діяльності, центром художньої творчості, дитячої класної бібліотека, куточком живої природи, центром вчителя. Усі ці зони мають бути оформлені у класі й спеціально обладнанні.

У цій рубриці Ви можете знайти більшість з переліку друкованих засобів навчання у відповідності до наказу МОН «Про затвердження примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи».

В рубриці «ПОЧАТКОВА ШКОЛА» Ви можете купити стенд: комплект для навчання грамоти і письма, український алфавіт, каса букв та складів, стенд з вправами для збільшення кута зору, географічні карти України та Європи, склад числа, дії над числами, таблиця множення, закони та властивості арифметичних дій, рівняння, геометричні фігури, величини та їх одиниці, задачі, склад числа, числова лінійка, календар природи, здоров’я людини, корисні і шкідливі звички, фізична складова здоров’я, права дитини, правильне харчування, здоровий спосіб життя, особиста гігієна школяра, безпека життєдіяльності, правила поведінки в природному, безпека на дорозі, набір настільних розвивальних ігор: шахи, шашки, маршрутні ігри, розрізні пазли/картинки, головоломки тощо