стенди для навчальних закладів та підприємств

Декор стін для закладів освіти

 

Декор стін для закладів освіти – стильно, креативно, сучасно

Заклад освіти – це місце де діти здобувають знання, навчаються  спілкуватися, управляти своїми емоціями, дружити та бути щасливими та успішними.  Як оформити школу, дитячий садок чи інший заклад так, щоб декор шкільних приміщень формував образ закладу та його бренд, передавав  знання і цінності, розвивав уяву і фантазію, надихав на творчість та мотивував успішно навчатися та робити добрі справи та вчинки?

 

 

 

НАША КОМПАНІЯ «Стенд-освіта» ПРОПОНУЄ різноманітні варіанти декору  освітнього простору пластиковими стендами,  об’ємними вирізними елементами формул, цитат,  чи поєднанням стендів та візерунків, які вирізані за допомогою фрезерного станка. Якщо на нашому сайті ви не знайшли бажаного виробу чи  ідеї, ми розробимо оформлення за вашим творчим проєктом або створимо його разом. Наші дизайнери  намалюють правильні образи до мотивуючих фраз та цитат, які запропонуєте ви  з вашими учнями та батьками.

При розробленні проєктів декору стін спеціалісти нашої компанії керуються такими важливими принципами:

Декор стін – повинен навчати, виховувати, мотивувати;

Декор стін повинен бути гнучким, комфортним і доброзичливим!

Ми пропонуємо  оформлення коридорів,  фойє, актових залів,  їдалень робити за напрямками: соціально-емоційний,  екологічний,  орієнтація на активний спосіб життя, вибір професії та інші.

 

Наприклад, екологія - в широкому сенсі слова: еко-ставлення до навколишнього світу, еко-споживання - одна з найважливіших тем і, на жаль, проблем нашого часу. За допомогою оформлення простору можна не тільки донести до учнів важливість цієї теми, а й сформувати у них деякі корисні звички: правильно харчуватися та розвивати фізичну активність. Наша компанія пропонує розробити іміджеві стенди, для презентації різних видів спорту, наліпки на підлогу для активних ігор та інше.

 

Декор стін передає  знання і цінності, навчає конкретного предмета,

або людським цінностям, розповідає про особливості професії чи історичний шлях розвитку України.   У нас ви можете замовити крилаті вислови для предметних кабінетів, карту світу чи України, графіки тригонометричних функцій, формули, силуети тварин, пташок вирізані за допомогою фрезерного устаткування.  До настінної графіки можно додати пластикові стенди з різноманітною інформацією.

Декор стін допомагає орієнтуватися в лабіринтах приміщень.Замість табличок на дверях  кімнат ми пропонує на стінах в коридорах підписати предметні кабінети буквами із пластику, які будуть вирізані на фрезерному устаткаванні. Також поруч  можно  розмістити цікаві вислови або картинки, які символізуватимуть актовий зал, їдальню, чи предметний кабінет.    Продуманий дизайн навігації зробить інтер'єр незвичайним і стильним.

Декор стін розвиває уяву і фантазію і породжує цікавість. Лише абстрактні зображення можуть дати поштовх для ідеї, розбудити фантазію, задати творчий настрій.  Довірте дизайнерам нашої компанії  декорування стін графікою та стендами і ви отримаєте творчий простір для розвитку уяви і фантазії.

Дизайнери нашої компанії візуалізують цю інформацію. Використовуйте логотип,  сформулюйте цінності закладу.  Ось побачите: образ закладу стане більш цілісним,  неповторним,  допоможе управляти очікуваннями учнів, працівників, відвідувачів.

 

Хочете надихнути своїх учнів?  Щоб вони повірили в себе? Замовляйте декор стін школи у спеціалістів нашої компанії і ви отримаєте мотивуюче, розвивальне середовище.

 

 

 

Зателефонуйте нам або заповніть  заявку на сайті. Ми чекаємо на ваші замовлення.