стенди для навчальних закладів та підприємств

ВУЛИЧНІ ТАБЛИЧКИ

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ І МИ ВИГОТОВИМО ДЛЯ ВАС

таблички  для кабінетів;

✔ таблички на двері будинків;

✔ таблички з назвами вулиць;

✔ таблички з назвами архітектурних споруд;

✔  таблички з назвами державних установ, компаній, фірм.

 

Матеріал із яких будуть виготовлені таблички  це - пластик та композит.     Пластикові таблички виготовляються із якісного пластику німецького виробництва  товщиною 3мм або 4 мм. На пластик накатується  плівка  із зображенням. Ці матеріали стійкі до атмосферного впливу, тому можуть використовуватись, як в приміщеннях, так і на   вулиці .

 

Таблички та будинкові знаки з алюмінієвого композиту також користуються великою популярністю. Алюмінієвий композит - це дуже міцний матеріал, не схильний до корозії, не деформується. Він покривається повнокольоровим друком на плівці аракал. Для якіснішого захисту таблички додатково покриваються антивандальною плівкою. Власне виробництво дозволяює нам робити будинкові знаки якісно і швидко.

Наші дизайнери  внесуть  індивідуальність і оригінальність в оформлення табличок для кабінетів закладів освіти, житлових будинків, вулиць, міст та врахують всі ваші побажання. Ви можете замовити таблички та показчики з декоративними елементами: української символіки, символів-оберегів, векторних і растрових зображень. Такі таблички  виконують не тільки інформаційну функцію, а й служать прикрасою для будинку або приміщення.

Ціни,  подані на сайті,  дійсні для роздрібних замовників,  оптові ціни починаються  при  замовленні  від  трьох  табличок  (про оптові ціни дізнавайтесь у менеджерів).  Ми запрошуємо до співпраці всіх,  хто зацікавлений в тому, щоб приміщення, вулиці, міста були привабливими, а ваші клієнти і гості добре орієнтувалися в просторі, завдяки вуличним табличкам, показчикам.      Для замовлення адресної таблички і покажчиків телефонуйте за номером телефону нашого сайту.    Наші фахівці  проконсультують вас з усіх питаннь, узгодять з Вами матеріали, розміри, ціни та основні параметри по замовленню товару.