стенди для навчальних закладів та підприємств

Випускники 2021

Випускний вечір це особливе свято для всієї шкільної родини, а особливо для випускників.  Випускники 2021- унікальні.   Наша компанія вітає вас із закінченням школи.  Неймовірний час, в який ви закінчуєте навчання дарує вам неординарний досвід.  Життя - це мрія, шанс, обов’язок,  виклик,  любов.  Бажаємо вам бути щасливими,  успішними та завжди бути вдячними батькам та вчителям, які навчили вас  вірити в себе, не боятися труднощів та досягати мети.

В кожній школі є традиція – випускники дарують школі подарунок і хочеться, щоб він був  оригінальним.

Наша компанія пропонує в якості  подарунку рідній школі – стенди чи  комплект стендів  в предметний кабінет, фойє, музей. Ця наглядність допоможе учням якісно засвоювати матеріал та  створить прекрасний емоційний настрій для тих, хто буде навчатися після вас.  І тоді  учні,  вчителі будуть згадувати ваш веселий і дружний клас.

Щоб зробити вибір порадьтеся з учителем чи директором, зайдіть на наш сайт та виберіть стенд чи комплект стендів, який вам подобається.

Якщо ви не знайшли відповідного матеріалу, наші дизайнери безкоштовно розроблять вам макет стендів за вашим проєктом, вашими їдеями та побажаннями.    Доповнити стенди  можно декором стін малюнками чи графіками, яке буде виконано на фрезерному устаткуванні.

Чекаємо на ваші замовлення. Зробимо якісний, змістовний, оригінальний подарунок разом.