стенди для навчальних закладів та підприємств

Використання світловідбиваючих наліпок, табличок і знаків

Світловідбиваючі наліпки, таблички та знаки відіграють важливу роль у безпеці та зручності у різних ситуаціях.

Подробнее...

Україна та Європейський Союз

Україна активно працює над поглибленням співпраці з ЄС та наближенням до європейських стандартів і цінностей. Україна має статус країни-кандидата до членства у ЄС, а також уклала Угоду про асоціацію з ЄС, яка надає їй можливість вільної торгівлі з Європейським Союзом та сприяє глибшій інтеграції у європейські структури.

Подробнее...

Стенди з охорони праці

Стенди з охорони праці стануть в пригоді для будь-якого державного закладу та підприємства де є наймані працівники. Ці стенди мають бути змістовними та інформувати працівників певного закладу з питань організації роботи та охорони праці.

 

 

Подробнее...

Стенди для поліції

Стенди для поліції можуть бути використані для різних цілей, таких як тренування, інформаційна робота, безпека, та інше. Ось кілька ідей для стендів для поліції:

Подробнее...

Стенди, таблички та наліпки з охорони праці

Усім відомо, що безпека праці впливає на продуктивність та якість праці. На кожному виробництві та в кожній компанії є специфічні правила, які обов’язково повинні виконуватись, щоб уникнути певних небажаних обставин.

Подробнее...

Стенди в кабінеті Захисту Вітчизни

В сучасному світі, де глобальні загрози та виклики стають все більш реальними, кабінет Захисту Вітчизни стає ключовим елементом забезпечення національної безпеки. Один із важливих інструментів, що використовується для підготовки та інформування учасників цього процесу, - це стенди в кабінеті Захисту України.

Подробнее...

Психологічне здоров'я

 

Психологічне здоров'я є невід'ємною частиною загального здоров'я людини і визначається станом її емоційного, соціального та психічного благополуччя.

Подробнее...

Рекомендації до створення та забезпечення класів безпеки у закладах освіти

Рекомендації до створення та забезпечення класів безпеки у закладах освіти

Подробнее...

Купити стенд «Шкільний офіцер поліції»

Створити гармонійне та безпечне середовище в закладі освіти  -  одне із завдань  програми «Шкільний офіцер поліції», яка була започаткована на виконання положень Угоди про партнерство між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством освіти і науки України в закладах освіти.

Подробнее...

Стенди з безпеки під час повеней, потопів, землетрусів

Подробнее...

Роль стендів у формуванні ключових компетентностей учнів

 

Пріоритетним завданням сучасної української освіти є виховання самодостатніх, впевнених у собі особистостей, здатних успішно долати усі життєві та професійні перепони. Домінування практичної складової над теоретичною — ось основне підґрунтя сучасних освітніх процесів.

Подробнее...

Комплекти стендів для кабінету хімії

 

Хімія — одна з найскладніших природничих наук, курс якої вивчається в українських школах. Правильно оформлений кабінет хімії — одна з важливих умов успішного освоєння нелегкої науки.

Подробнее...

Стенд «Учнівське самоврядування»

Учнівське самоврядування пластиковий стенд

Однією з головних заявлених цілей сучасної української освітньої галузі є виховання самодостатньої високоосвіченої людини, яка вміє легко налагоджувати соціальні контакти та прагне до постійного самовдосконалення. За браком дисциплін з соціалізації особистості, учнівське самоврядування стає ефективним знаряддям виховання громадських якостей нашої молоді та сполучною ланкою для взаємодії учнівського та педагогічного колективів.

Подробнее...

Стенд — Здоровий спосіб життя

 

Збереження здоров’я — одне з багатьох бажань та завдань людини, втілення якого потребує докладання певних зусиль.

Подробнее...

Правила техніки безпеки на уроках фізкультури в спортзалі школи та на спортивному майданчику

Заняття спортом на уроках фізичної культури можуть таїти в собі ризики отримання травм, якщо не дотримуватися правил техніки безпеки на уроках фізкультури в спортзалі школи або на спортивному майданчику. Вчитель фізкультури завжди розпочинає своє заняття інструктажем з правил ТБ на уроці.

Подробнее...

ДО УВАГИ!

Професійне навчання

Навчання за професієюВибір професії — одне з доленосних рішень у житті людини. В дитячому та підлітковому віці у кожної дитини повинно бути достатньо життєвих підказок, які допоможуть усвідомлено здійснити один з найголовніших виборів у житті.

Подробнее...

Пам’ятка про норми поведінки в обставинах воєнного стану

 

Подробнее...

Що має знати кожна дитина про повітряну тривогу

Усвідомлення того, що повітряна тривога — це сигнал, який не варто ігнорувати, адже він є повідомленням про ракетну загрозу з неба, є гарантуванням адекватної оцінки людиною рівня небезпеки своєму життю та здоров’ю та готовність діяти відповідно до рекомендацій ДСНС.

Подробнее...