стенди для навчальних закладів та підприємств

Информация: Ваш браузер не принимает cookies. Если Вы хотите положить товары в Вашу тележку и купить их, то Вам необходимо включить cookies.

Стенди для початкової школиСортировать по:

Комплект стендів НУШ

Код Н804, ціна комплекту - 535грн
[Подробнее...]

535 грн
Правила нашого класу нуш стенд

Код Н803, розмір 80х50см, ціна - 380грн
[Подробнее...]

380 грн

Стенд "Наш гурточок"

Код Н802, розмір 100х100см, ціна - 950грн
[Подробнее...]

950 грн
Стенд "Рутини та правила класу"

Код Н805, розмір 119х59см, ціна - 667грн
[Подробнее...]

667 грн


  • «« В начало
  • « Предыдущая
  • 1
  • Следующая »
  • В конец »»
Результаты 1 - 4 из 4

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Однією з основних концептуальних засад реформування в рамках Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища. Відтепер у навчальному просторі початкової школи мають бути обладнані тематичні зони. Так класна кімната повинна одночасно виступати: ігровою зоною, центром пізнавальної діяльності, центром художньої творчості, дитячої класної бібліотека, куточком живої природи, центром вчителя. Усі ці зони мають бути оформлені у класі й спеціально обладнанні.

У цій рубриці Ви можете знайти більшість з переліку друкованих засобів навчання у відповідності до наказу МОН «Про затвердження примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи».

В рубриці «ПОЧАТКОВА ШКОЛА» Ви можете купити стенд: комплект для навчання грамоти і письма, український алфавіт, каса букв та складів, стенд з вправами для збільшення кута зору, географічні карти України та Європи, склад числа, дії над числами, таблиця множення, закони та властивості арифметичних дій, рівняння, геометричні фігури, величини та їх одиниці, задачі, склад числа, числова лінійка, календар природи, здоров’я людини, корисні і шкідливі звички, фізична складова здоров’я, права дитини, правильне харчування, здоровий спосіб життя, особиста гігієна школяра, безпека життєдіяльності, правила поведінки в природному, безпека на дорозі, набір настільних розвивальних ігор: шахи, шашки, маршрутні ігри, розрізні пазли/картинки, головоломки тощо